Piątki z Kung Fu w Warszawie

Od września tego roku prowadzimy również treningi raz w tygodniu w piątki. O godzinie 18:00 mamy trening dla grupy początkującej, do której cały czas można dołączyć. Jeśli więc lubisz spędzać aktywnie czas to zapraszamy na sportowe piątki z kung fu w Warszawie!

Trenujemy w małej grupie, dzięki czemu zyskujesz większą uwagę trenera co przełoży się na lepszy progres 😉

Jeśli więc masz opory przed treningiem na świeżym powietrzu zimą, nie pasją Ci terminy wtorek i czwartek, nie do końca pasuje Ci lokalizacja naszych standardowych treningów lub ciężko Ci wygospodarować czas dwa razy w tygodniu – to zajęcia piątkowe mogą być dla Ciebie dobrą alternatywą.

W trakcie tych treningów, zbudujesz niezbędne podstawy, nauczysz się podstawowych technik ataków, bloków, poruszania się w pozycjach i zaczniesz naukę stylu Hung Gar Kung Fu. Mając opanowane podstawy możesz śmiało brać udział w naszych obozach czy też później dołączyć do zajęć na powietrzu.

Lubisz sport ale nie wiesz czy treningi sztuk walk będą dla Ciebie odpowiednie?

Treningi kung fu świetnie wpływają na poprawnie sprawności psychofizycznej równomiernie rozwijając całe nasze ciało. Dzięki treningom nas poprawisz równowagę, koordynację, koncentrację, siłę, wytrzymałość, pamięć ruchową, poprawisz sylwetkę. To wszystko przełoży się też na większą pewność siebie!

Jeśli więc nie myślałeś o takiej formie zajęć gdyż nie interesuje Cię sama walka – to biorąc pod uwagę powyższe – wato przyjść i zobaczyć jak wyglądają nasze zajęcia. Jeśli trenujesz coś innego – biegasz, chodzisz na siłownię, na basen czy cokolwiek innego- możesz uzupełnić swoje zajęcia o coś innego i dać sobie nowe bodźce do rozwoju.

Będziesz chciał trenować, częściej/więcej – jak uzbiera się stała grupa dołożymy dodatkowy dzień treningowy 😉 Treningi Kung Fu w Warszawie prowadzimy od kilku lat na Polu Mokotowskim we wtorki i czwartki – teraz dostępne również piątki w nowej lokalizacji!

Lokalizacja

Treningi prowadzone są w studiu treningowym Warsztat Formy na ul. Gotarda 16. Aby dołączyć do zajęć należy wcześniej wysłać zgłoszenie na nasz adres mailowy z zapytaniem o dostępność miejsc.