Kung Fu Functional Camp 09.2022

Obóz sportowy

Serdecznie zapraszamy na wyjątkową edycję obozu sportowego, który będzie połączeniem treningu funkcjonalnego, mobilności i stabilności, terapii ruchem oraz chińskich sztuk walki i samoobrony! A wszystko to w malowniczych okolicach naszych pięknych Tatr! Jedziemy do miejscowości Murzasichle.

Będzie to camp dla ludzi zarówno aktywnych, uprawiających jakiś sport regularnie, jak również dla tych, którym na co dzień brakuje ruchu i potrzebują zastrzyku energii 😊

Jeśli więc nie boisz się nowych wyzwań, chcesz nauczyć się czegoś nowego, spotkać ciekawych ludzi, a przy okazji poprawić swoją formę – serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Na naszym obozie zajęcia będą dopasowane do Twojego poziomu – będzie praca wspólna jak i ta bardziej indywidualna, dzięki czemu odnajdzie się u nas każdy, bez względu na swój obecny poziom formy sportowej 😊

Nie będzie to obóz Crossfit czy innych typowych zajęć grupowych z ćwiczeniami do zajechania wytrzymałości! Duży nacisk kładziemy na technikę i to aby każdy po tym obozie mógł dalej trenować ale już bardziej świadomie.

Nasz Camp to 5 pełnych dni treningowych po 3-4 bloki treningowe. Łącznie aż do 5h treningowych dziennie! Dodatkowo dochodzi jeden trening na rozruszanie się po przyjeździe i jeden poranny przed powrotem – mamy więc ponad 20h treningowych na cały obóz!

Jeśli boisz się czy dasz sobie radę, czy cztery treningi to nie będzie dla Ciebie za dużo – spokojnie możesz odpuścić jeden z treningów i wykorzystać ten czas na regenerację 😉

Plan obozu:

– pierwszy dzień przyjazd, zakwaterowanie, i wieczorny trening po kolacji na rozruszanie po długiej podróży

Kolejnych 5 dni poniedziałek – piątek:

– 7:00 – pierwsze zajęcia zaczynamy wcześnie, aby nie tracić dnia – tutaj na godzinnym treningu skupimy się na mobilności, oddychaniu, aktywacji i delikatnych ćwiczeniach core. Będzie to trening spokojny, dający energię na resztę dnia.

– od 8:00 śniadanie

– 11:00 – drugi trening 1,5h – będzie to trening wytrzymałościowo siłowy oparty na chińskiej sztuce walki Hung Gar Kung Fu.

Przez półtorej godziny będziemy uczyć się podstawowych technik uderzeń, kopnięć, bloków, przejść w pozycjach i samoobrony. Ten trening będzie na pewno mocniej już obciążał naszą wytrzymałość 😊 w treningu będziemy również używać tarcz treningowych, dzięki czemu będzie okazja mocniej wyładować swoją energię 😊

– 13:30 obiad

– 16:00 – trzeci trening 1,5h – tutaj również popracujemy nad wytrzymałością siłową, techniką ćwiczeń siłowych z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała oraz gum oporowych.

Na tych zajęciach nauczymy się poprawnie wykonywać wiele ćwiczeń siłowych jak pompki, przysiady, wzmacniać brzuch, plecy. Poznacie kilka zasad, których się trzymać w swoim indywidualnym treningu.

– 18:30 – kolacja

– 20:00 – czwarty trening ok. 1h – rolowanie i wyciszanie poprzez wykonanie miękkiej formy oddechowej Kung Fu, przypominającej formy Tai Chi.

Ostatni trening przed snem będzie służył rozluźnieniu, relaksacji i wyciszeniu. Dzięki temu regeneracja naszego ciała w nocy przebiegnie szybciej i będzie nam się przyjemniej spało 😊

– ostatni dzień – sobota – dla chętnych poranny trening przed śniadaniem i podróżą

😊

Dodatkowo jeden dzień, jak pogoda pozwoli, poświęcimy na wyjście w góry – będzie to wspólna wycieczka jednym ze szlaków górskich naszych pięknych Tatr 😊

Koszt obozu to 1800zł

Cena obozu obejmuje:

– 4 treningi dziennie

– nocleg z pełnym wyżywieniem w pokojach 2-3 osobowych (3 posiłki dziennie)

– ubezpieczenie NNW Sport

– na terenie obiektu znajduje się sauna, basen i jacuzzi z których można korzystać

– wyjście w góry (opłaty z tym związane po stronie organizatora)

– ewentualne testy funkcjonalne

– nauka i korekta podstawowych ćwiczeń siłowych

– konsultacja w ułożeniu programu treningowego

– opieka terapeuty medycznego

Cena nie obejmuje:

– dojazdu do ośrodka

– zakupu rękawic bokserskich (nie ma konieczności ich używania)

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu mailowego oraz śledzenia wydarzenia, na którym będą pojawiały się co jakiś czas dodatkowe informacje!

Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości 500zł wraz z wysłaniem e-maila zgłoszeniowego na adres

akademia@pazurytygrysa.pl

Przed obozem dostaniecie jeszcze do wypełnienia ankietę, w której będzie kilka pytań odnośnie obecnej dyspozycji sportowej, tak aby dopasować jak najlepiej zajęcia do Was!

Ilość miejsc ograniczona!

Koszt obozu 1 800zł.

Wpłata całości maksymalnie do 21.08.2022 na numer konta

Sławomir Chmielewski

52 1140 2004 0000 3502 6848 6549

Wpłata na obóz sportowy wrzesień 2022