REGULAMIN & FAQ

Zapoznaj się z najcześciej zadawanymi pytaniami i odpowiedziami, które są do nas kierowane oraz zobacz jakie zasady obowiązuję w naszej Akademii.

REGULAMIN AKADEMII

 1. Uczniowie / Uczestnicy zajęć są zobowiązani na treningu wykonywać wszystkie polecenia instruktora.
 2. Nabyte umiejętności można wykorzystywać tylko do obrony siebie lub innych.
 3. Uczeń powinien okazywać szacunek nauczycielowi, współćwiczącym i wszystkim innym.
 4. Każdy uczeń powinien pracować nad tolerancją i umiejętnościami współżycia z ludźmi i otaczającym światem.
 5. Ćwiczący powinien praktykować sztukę Hung Gar Kung Fu dla osiągnięcia wyższego poziomu umysłowego, duchowego i fizycznego.
 6. Ćwiczący powinien swoją postawą promować idee Hung Gar Kung Fu.
 7. W czasie treningu obowiązuje odpowiedni strój i obuwie – biała koszulka z logiem Akademii oraz długie ( najlepiej czarne ) spodnie ( mogą być ewentualnie 3/4 długości ). Osoby posiadające jakiś stopień winny nosić na zajęciach szarfę przynależną do swojego stopnia..
 8. Ćwiczący jest zobowiązany do regularnego uiszczania opłaty treningowej w wysokości ustalonej przez prowadzącego Akademię. Opłaty należy dokonać na pierwszym treningu w danym miesiącu. Niewykorzystane opłaty nie przechodzą na kolejny okres rozliczeniowy.
 9. Jeśli osoba dokona wpłaty za treningi w późniejszym terminie, zobowiązana jest do zapłacenia pełnej składki za dany miesiąc niezależnie od liczby treningów, w których wzięła udział.
 10. Jeśli osoba ma nieopłaconą składkę prowadzący ma prawo odmówić wstępu na trening do momentu uiszczenia opłaty.
 11. W przypadku zwłoki w zapłacie składek miesięcznych / opłat za treningi prowadzący treningi ma prawo do naliczania odsetek ustawowych od zaległej kwoty.

FAQ

Co zabrać na trening?

Wygodny strój sportowy. Długie spodnie, koszulkę i adidasy.

Kiedy mogę zacząć trenować?

Już  do grupy można dołączyć w każdej chwili.

Czy muszę mieć określoną sprawność aby móc zacząć trening Kung Fu?

Nie ma to znaczenia. Jeśli jesteś zdrowy, nie masz kontuzji eliminujących Cię z uprawiania sportu możesz śmiało przyjść na zajęcia.

Jak się zapisać na zajęcia?

Można telefonicznie, albo przyjść przed zajęciami ( ok 15min wcześniej ). Proszę o zabranie ze sobą wydrukowanej i wypełnionej ankiety i regulaminu.

Czy pierwszy trening jest bezpłatny i czy można przyjść popatrzeć na trening?

TAK! Pierwszy trening jest BEZPŁATNY więc można śmiało przyjść spróbować swoich sił. Oczywiście też można przyjść zobaczyć jak to wygląda ( na wszelki wypadek jednak lepiej zabrać strój na zmianę.