Pierwszy rok z życia Akademii

Jak ten czas szybko zleciał. Rok temu o tej porze siedziałem i zastanawiałem się czy otworzyć własną Akademię, jeśli tak to jak ją nazwać, jakie logo, strona, plan zajęć i wiele, wiele innych tematów przewijało mi się w głowie. Nim się obejrzałem to sezon dobiegł końca, podczas którego wydarzyło się sporo fajnych rzeczy, ale również i tych mniej fajnych jak moja złamana noga 🙂 chociaż w tej sytuacji również dopatruję się pozytywów, a mianowicie tego że po raz kolejny okazało się iż w biedzie można naprawdę liczyć na dobrych przyjaciół. Kolejny raz wielkie dzięki dla Si Baak Maciej Jakubczak i Kazimierz Józefiak!

Mimo iż nie był to łatwy sezon to uważam że bardzo owocny gdyż poznałem się lepiej z fajnymi osobami które znałem już z treningów u mojego Si Fu Marcina Jóźwiaka, oraz poznałem kilku nowych pozytywnych ludzi 🙂

Ogólnie w trakcie tego sezonu przez grupę początkującą przewinęły się cztery osoby, z czego dwie wzięły udział w obozie i uzyskali promocje na pierwsze stopnie. Grupa początkująca w sezonie poznała dwie formy ręczne i jedną formę z krótkim kijem.

W grupie średniej łącznie było 12 osób choć niektórzy tylko okazjonalnie się pojawili. Reszta jednak trenowała dzielnie i przerobiliśmy sporo materiału który już był znany a także poznaliśmy formę podwójną z długim kijem ( obie strony ) a także jedną stronę formy podwójnej ręcznej.

W poprzednim sezonie była również możliwość treningów indywidualnych na wolnej sali przez ok 1,5h i szlifowanie jeszcze swoich umiejętności. Tutaj łącznie trenowało dodatkowych 5-6 osób. W całej więc Akademii w ciągu roku pojawiły się 22 osoby. Uważam że to dość dobry wynik, ale wierzę iż w nowym sezonie dołącz do Nas grupa mocno zmotywowanych ludzi 😉

Pierwszy sezon zakończony i układam już plany na drugi. Nie wiem jak Wy ale ja już czekam na niego z niecierpliwością 🙂 zapraszam wszystkich niezdecydowanych na pierwszy darmowy trening. Możecie też skorzystać z okazji i wziąć udział w darmowych zajęciach w sierpniu na Warszawskiej Skrze ( boisko do rugby ). Łącznie będą to cztery treningi, tak więc będzie to doskonała okazja aby sprawdzić na czym polegają zajęcia w Naszej Akademii. Zachęcam więc do udziału w tych zajęciach.

Dołączcie do fajnej ekipy pozytywnych ludzi!

do zobaczenia we wrześniu

Si Fu Sławek