Początek

Jak widać na stronie zaszło sporo zmian. Właściwie została bardzo mocno przebudowana:) Tutaj duże podziękowania dla mojego Si Fu Marcina Jóźwiaka za fajną współpracę i postawienie nowej strony.

Mam nadzieję że dzięki tym zmianom będzie można dowiedzieć się więcej o życiu Naszej Akademii, treningach oraz o tradycyjnych sztukach walki. Oczywiście głównie o Hung Gar Kung Fu:) w tym celu postanowiłem założyć bloga i mam nadzieję że przypadnie do gust trenującym u Nas, ale również tym którzy interesują się tą tematyką ale np. mieszkają daleko i nie mogą przyjść na trening.

O czym będę pisał? tematy będą zapewne różne, ale oczywiście bardziej lub mniej związane z Naszą Akademią czy sztukami walki ( jak zacznę pisać o polityce macie prawo na zajęciach wyznaczyć mi karne pompki 😉 ). Blog będzie póki co podzielony na dwa tematy. Pierwszy będzie tyczył się głównie tego co się dzieje w Akademii czyli informacje o obozach ( za chwilkę wrzucę podsumowanie tegorocznego obozu ), seminariach, jakieś informacje odnośnie planów, moje przemyślenia i uwagi odnośnie treningów, odpowiedzi na Wasze pytania itd. Tematów będzie więc sporo i mam nadzieję że będę miał czas je publikować

Drugi blok tematyczny będzie dotyczył wszystkich innych rzeczy. Czyli jakieś tam moje przemyślenia, opinia odnośnie jakiegoś tekstu który przeczytam, filmu który zobaczę itd. Czyli tematyka rozległa ale cały czas utrzymana w klimacie sztuk walki.

Dobra, na początek chyba wystarczy 🙂 zwłaszcza że w ostatnim czasie kilka wpisów sobie przygotowałem więc będzie co czytać ( uczniowie Akademii będą mieć robioną kartkówkę przed zajęciami ze znajomości bloga więc strzeżcie się 😀 )

pozdrawiam

Si Fu Sławek